10 ایده عالی برای محتویات وب سایت

 10 ایده عالی برای محتویات وب سایت

10 ایده عالی برای محتویات وب سایت

ما در عصری زندگی می کنیم که بازاریابی محتوا حرف اول را می زند.

عصر جدید بازاریابی، سیل عظیمی از پست های شرکت ها را در فضای وب بوجود آورده است. با اضافه شدن روزافزون کسب و کارها به این جرگه، دنیای آنلاین شلوغ و شلوغ تر می شود.اخیراً آمار نشان داده است که 86 درصد از کسب و کارهای B2B از بازاریابی محتوا استفاده می کنند.

برای کسی که می خواهد در این رقابت شرکت کند، این رقم بسیار بالا است . اگر می خواهید سرتان را بالا بگیرید و صدایتان را به گوش همه برسانید، باید کاری خارق العاده انجام دهید. اینکه چند روز یکبار مطلبی را در وبلاگتان قرار دهید، تنها کافی نیست. باید مطالبی را منتشر کنید که بازدید کنندگانتان را افزایش دهد.

بنابراین 10 ایده عالی برای تهیه محتوا را به شما خواهیم گفت.اگر این موارد را به درستی اجرا کنید، در این رقابت باقی خواهید ماند و توجه مخاطبان خود را جلب خواهید کرد.

1.وبلاگی با مطالبی عمیق و تحقیقات خوب بنویسید.

اگر می خواهید در این مکان شلوغ مطلب بنویسید، طوری باید باشد که به برجسته به نظر برسد. یکی از راههای تحقق این امر، نوشتن مطالبی عمیق و تحقیق شده است.

2.لیستی از ابزارهای مفید برای زمینه کاریتان درست کنید.

مردم لیست ها را دوست دارند زیرا اکثر لیست هایی که مردم از آنها استفاده می کنند، برایشان بسیار ارزش آفرین اند. برای همین ساخت چنین لیستی از ابزارهای مورد استفاده، بسیار ایده خوبی بنظر می رسد. با جلسات طوفان مغزی، ایده های ساخت این لیست ها را بررسی کنید.

3.تحقیقات انجام دهید و نتایج آن را منتشر کنید.

افراد زیادی از نتایج تحقیقات دیگران، محتویات بسیار خوبی تولید کرده اند، اما تصورش را بکنید با تحقیقاتی که خودتان به عمل آورده اید چه مطالب مفیدی می توان تولید کرد. نه تنها خوانندگان را جذب خود خواهید کرد، بلکه وب سایتتان نیز به صدها وبلاگ و وبسایت دیگر لینک خواهد شد.

4.با افراد حرفه ای همکاری کنید تا محتویات مفیدتری تولید کنید.

تولید محتوا به کمک یک فرد حرفه ای، از دو جنبه برای کسب و کارتان فایده دارد. اول اینکه باعث می شود تا روابط دوجانبه با کسب و کار وی برقرار کنید، و دوم اینکه از شرکای وی  و فرصت های پیش رو، بهره مند شوید.

محتوای مطالب زیاد مهم نیست. از یک مصاحبه تخصصی گرفته تا مطالب یک وبینار طولانی.فقط در نظر داشته باشید که موضوع و محتویات عالی باشند.

5.مجموعه ای از ویدیو تهیه کنید

عجیب نیست که مجموعه های ویدیویی درحال رشد در فضای مجازی هستند.مردم درحال استفاده حجم زیادی از ویدیو ها هستند، بنابراین هم اکنون وقت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در این بخش است.با کاهش موانع برای شروع به کار در این دسته، برند شما به سادگی می تواند مجموعه ویدیویی خود را تولید کند.

6. با افراد حرفه ای در زمینه کاری تان مصاحبه کنید.

دلایلی برای این ایده عالی وجود دارد، از جمله:

شما به افراد حرفه ای متصل می شوید.

تعامل با این دسته از افراد، به سرعت برند شما را به آنها معرفی می کند.

به خاطر تولید این مطلب، آنها مایلند که آن را با مخاطبین خود نیز به اشتراک بگذارند.

حدود 10 یا 15 نفر را پیدا کنید و ازآنها تقاضای مصاحبه کنید. موضوعات را برای همه یکسان در نظر بگیرید و در آخر مجموعه ای عظیم از اطلاعات ارزشمند را منتشر کنید.

7. انتشار مجله برای مخاطبان

برخی اوقات استفاده از یک سری روش های از مد افتاده، ممکن است مفید واقع شوند.آیا کسب و کار شما می تواند از یک رسانه قدیمی بهره ببرد؟

8. استفاده مجدد از مطالب در Slideshare

هدف گیری مجدد مطالب، معمولاً آسان نیست. اما اگر این کار درست انجام شود، می تواند مزایای بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. می توانید با انتشار مطالب در Slideshare، مخاطبان زیادی را جذب کنید.

9.بهترین مطالب وبلاگتان را در قالب کتاب جمع آوری کنید.

انتشار یک کتاب به سرعت قدرت کسب و کار شما را افزایش می دهد، مخصوصاً در نوع B2B خدماتی. ولی معمولاً برای اکثر کسب و کار ها مناسب است.

اگر ماه ها وقت صرف وبلاگ نویسی کرده اید، احتمالاً به اندازه کافی مطلب برای جمع آوری یک کتاب در اختیار دارید. مطالب مرتبط را به هم پیوند بزنید و خودتان یک کتاب منتشر کنید.

10.روزانه مطلبی درگیر کننده منتشر کنید.

بعضی اوقات عالی بودن مطلب، صرفاً  محتویات آن نیست، بلکه می تواند شیوه ارائه آن نیز باشد.اگر اطمینان دارید که مطالب از کیفیت لازم برخوردارند، تعداد آنها را افزایش دهید. دقت داشته باشید که کیفیت را فدای کمیت نکنید.

محتویات عالی، تأثیر بسیار زیادی را بر موفقیت کسب و کار شما خواهند داشت. اگر مسیر را به درستی رفته باشید، می تواند تولید ترافیک کند، برند شما را معروف تر کند و حتی به کسب مشتری جدید، کمک کند. 

به اشتراک گذاری این مطلب :