توسعه نرم افزارهای تلفن همراه

dapna-mobile-application

توسعه نرم افزارهای تلفن همراه

در دنیای امروز نرم افزار های تلفن همراه نقش بسزایی در جذب مخاطب و رشد کسب و کار ایفا می کنند. طراحی نرم افزار موبایل در داپنا توسط تکنولوژی روز و با جلوه های بصری ویژه انجام می شود.
نرم افزار های تلفن همراه، مستقیماً کسب و کار شما را با مشتریان اتصال می دهند تا امکان استفاده از خدمات در هر جا و هر زمان میسر باشد.
با بهره گیری از طراحی و توسعه خلاقانه، نرم افزار های موبایل طراخی شده در داپنا، زیبا و در عین حال کارآمد هستند.

dapna-app-strategy

استراتژی نرم افزار موبایل

داپنا، کسب و کار شما را تحلیل خواهد کرد و قدم هایی که باید برای موفقیت در عرصه نرم افزار موبایل برداشته شود را مشخص می کند.

dapna-app-design

طراحی نرم افزار موبایل

نرم افزار موبایل، گسترشی از کسب وکار شماست. طراحان ما در داپنا نرم افزار شما را از نظر ظاهری، لایق برند شما می سازند.

dapna-app-development

توسعه نرم افزار موبایل

توسعه دهندگان داپنا، نرم افزاری سریع، قدرتمند و به روز را مخصوص کسب و کار شما طراحی می کنند.

dapna-ios-application

توسعه نرم افزار سیستم عامل iOS

کسب و کار شما همواره در رقابت با دیگران می باشد. پس با بهره گیری از بازار سیستم عامل اپل، نرم افزار خود را بر روی پلتفرم iOS نیز ارائه دهید.

dapna-android-application

توسعه نرم افزار سیستم عامل Android

با ساخت نرم افزاری مناسب سیستم عامل اندروید، به مشتریان بیشتری دسترسی خواهید داشت و وارد بازار جهانی خواهید شد.

dapna-application-marketing

بازاریابی نرم افزار موبایل

با بهره گیری از کمپین های نرم افزاری داپنا و کانال های مختلف به راحتی وارد بازار مربوطه شوید.

آیا کسب و کار شما نیاز به نرم افزار موبایل دارد؟

dapna-mobile-app

تحلیل کسب و کار

ساخت استراتژی برای نرم افزار موبایل، نیازمند درک بالایی از مدل کسب و کار مشتری دارد. ما نقاط قوت و ضعف را بررسی می کنیم و برای ساخت یک نرم افزار موبایل کارآمد، برنامه ریزی می کنیم. استراتژی ما تعیین می کند که چگونه مدل کسب و کار شما می تواند با پلتفرم پیش رو، یکپارچه شود. حتی برای پروژه های جدید و رسیکی نیز می توان فریم ورک جدیدی خلق کرد و آن را از ابتدا توسعه داد. تیم ما با ایجاد یک بستر همکاری مناسب، برای کاربران و مخاطبان شما تجربه ای منحصر به فرد را به در کنار حفاظت از اهداف کسب و کارتان، به ارمغان خواهند آورد.

توسعه

قبل از شروع به ساخت نرم افزار موبایل، باید تصویر واضحی از نحوه کارکرد آن داشته باشیم. استراتژی های ما نه تنها بخش توسعه نرم افزار را پوشش می دهند، بلکه برای نگهداری آن در آینده نیز برنامه دارند. ما می خواهیم بدانیم که از نگاه مشتری، کارکرد مطلوب نرم افزار به چه صورت است و قصد انتقال چه چیزی را به کاربر دارد. این سوالات، پایه ریز طراحی بنیان یک نرم افزار موبایل خواهند بود. با به نمایش گذاشتن مسیر رفتار کاربر در نرم افزار که به چه ترتیب از امکانات آن قرار است استفاده کند، نرم افزاری طراحی می کنیم تا از هر جهت قابل رقابت در بازار باشد.

dapna-mobile-app
dapna-mobile-app

طراحی و برندینگ

حفظ منسجم هویت برند در میان پلتفرم های مختلف، بخشی مهم از هر کسب و کار می باشد. در حین ساخت نرم افزار موبایل، باید مطمئن شد که طراحی آن، با بقیه کانال های دیجیتالی کسب و کار، همسو است. طراحان ما از عناصر کسب و کار شما الهام می گیرند و آن را در قالب نرم افزار موبایل قرار می دهند. از رنگ و سبک کار گرفته تا زبان و جلوه های بصری، توسعه نرم افزار موبایل باید گستره ای از کسب و کار شما باشد نه چیز متفاوتی. ما قصد داریم تا با محصول نهایی طراحی شده، مخاطبان را جذب کنیم و آنها را درگیر نرم افزاری کنیم که هم کاربر پسند است و هم در راستای کانال های مختلف کسب و کار باشد.

بازاریابی

اگر نرم افزار موبایل شما در مراحل ابتدایی پس از عرضه به بازار به سر می برد، آماده سازی استراتژی های بازاریابی کمی دور از دسترس به نظر می آید. به هر حال، نحوه معرفی نرم افزار قبل از عرضه به بازار بسیار حائز اهمیت است. بسته به صنعتی که در آن فعالیت دارید، شناساندن نرم افزار موبایل شما به بازار امری چالش برانگیز است. راهکارهای ما، شامل: بررسی رقابت پذیری، هدف قرار دادن رسانه های مرتبط و بازخورد های کاربران می باشد تا بتوان هر چه بیشتر آنها را با برند شما درگیر کرد. این موارد به ما کمک می کند تا راهکارهای منحصر به فردی را برای معرفی کسب و کار و البته نرم افزار موبایل شما، ارائه دهیم و همواره در پی کسب محبوبیت و شناخت برای برند شما باشیم تا نرم افزار موبایل شما موفق تر عمل کند.

dapna-mobile-app